Вибір шпалер в Чернівцях

Адреса
Чернівці, проспект Незалежності, 94
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Вихідний
Закрито

Шпалери Чернівці

Обклеювання стін шпалерами – один із найважливіших заходів у ремонті приміщень. Сьогодні існують інші способи оформлення стін, наприклад фарбування або декоративна штукатурка, але шпалери були й залишаються найпопулярнішим способом декору. Але різноманіття матеріалів на будівельному ринку Чернівців разом із різницею в ціновому діапазоні можуть заплутати практично будь-якого покупця, що зібрався освіжити домашній інтер'єр. То які ж варіанти обклеювання стін шпалерами існують зараз і на чому варто зупинитися?

Отже, крім традиційних паперових, вінілових та флізелінових шпалер, а також екзотичніших варіантів у вигляді обклеювання стін шпалерами з шовкографією, ворсом, з льону, текстилю і навіть скла та металу, сучасний дизайн пропонує оформити квартиру в Чернівцях різними способами:

Види оформлення шпалерами в Чернівцях:

  • Обклеювання стін різними шпалерами – зазвичай має на увазі використання двох видів, які можуть застосовувати як для вертикального, так і для горизонтального зонування приміщення, що дозволяє приховати недоліки його планування. Шпалери, що розрізняються за кольором і текстурою, розміщують так - елементи, що виступають, обклеюються шпалерами одного тону, малюнка або структури, а ніші і темні кути іншими.
  • Обклеювання вінтажними шпалерами – в оформленні таких шпалер використовуються віньєтки, медальйони, візерунок «турецький огірок», рідкісна вертикальна смуга, шовкові текстури, текстильні орнаменти тощо. Цікавий варіант вінтажного декору – шпалери з дерев'яних стінових панелей.
  • Обклеювання шпалерами з дуже великим візерунком – такий принт зазвичай має величину на всю стіну і тим самим збирає весь простір кімнати на себе. Для невеликих приміщень такий декор шпалер для стін небажаний, тому що здатний зробити ще менше.
  • Обклеювання фотошпалерами - варіант, який підійде лише молодим людям або для кімнати підлітка. Хоча при схильності до креативу таке «графіті», особливо авторське, може розміститися й у вітальні чи кухні. До речі, цей вид шпалер дуже підходить для поєднання з іншими.
Файн-Дизайн, шпалери Чернівці Файн-Дизайн, шпалери Чернівці

У магазині "Файн-Дизайн" в Чернівцях можна знайти великий асортимент всіх видів шпалер, аж до найсучасніших варіантів, що дозволяють зробити інтер'єр неповторним. Високопрофесійний персонал компанії відповість на будь-які питання, що виникають у клієнтів, і допоможе визначитися з правильним вибором.

"Файн-Дизайн" пропонує широкий вибір товарів за низькими цінами для жителів Чернівців та області. Ви можете замовити необхідні товари онлайн з доставкою у всі ці міста або відвідати наш магазин.

Телефонуйте і наші працівники вам допоможуть з вибором декору для вашого будинку.

050 103 29 37

місто Чернівці, проспект Незалежності, 94